Көрсөтүүлөр программасы Маданият Тарых Тил

1:10

Концерт "Forte trio"

1:50

Концерт "Тоска" Дж.Пуччини

3:35

"Кыргызстан" Даректүү тасма

4:05

"Музыканын керемет ыргактары" Э.Нурманбетова

4:42

Концерт "Жүрөктө жаз" Л. Раимбекова

6:22

"Кыргыз балетинин жылдызы" Ч.Базарбаев

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:15

"Сердце пустыни" Документальный фильм

8:10

"Соединенное королевство" Художественный фильм

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

Концерт "Өмүрүн ырга арнаган залкар" Ж.Шералиевди эскерүү

12:45

Спектакль "Жүрөлүчү жүрөк оорутпай" Ош областык С.Ибраимов атындагы драма театры

14:25

"Наши люди" Корейцы

15:10

"Шааниси көп Шанхай"

15:35

"Мезгил жана Алыкул" Көркөм тасма

17:00

"КYY ТЕГИ" Түз эфир

18:05

Концерт "Сагындым сени" А.Бедияров

19:30

"Балбай агай баяны" Т.Сатылганов

19:55

"Чыныгы чыгыш жомогу"

20:10

"Кызык Time"

20:20

"Алгачкы Афганчылар" И.Алабаев

20:40

"Бейне" А.Садыков

21:05

"Улуу тоолор" Н.Абдырахмановду эскерүү

22:45

"Кон-Тики" Художественный фильм

0:30

Спектакль "Жүрөлүчү жүрөк оорутпай" Ош областык С.Ибраимов атындагы драма театры

2:10

"Наши люди" Корейцы

2:55

"Шааниси көп Шанхай"

3:25

"Мезгил жана Алыкул" Көркөм тасма

4:50

Концерт "Сагындым сени" А.Бедияров

6:15

"Балбай агай баяны" Т.Сатылганов

6:40

"Алгачкы Афганчылар" И.Алабаев

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:30

"Кон-Тики" Художественный фильм

9:15

"Концерт классической музыки" Арфа

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

"Улуу тоолор" Н.Абдырахмановду эскерүү

12:45

Спектакль "Сказки на всякий случай"

14:30

"Талант сыры" А.Узакова

15:05

"Каныбек" Художественный фильм

16:20

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:05

"Булуттар үстүндөгү кызмат" Даректүү тасма

17:40

Концерт "Доор" фольклордук-этнографиялык ансамбли

19:00

"АДАБИЙ АЙТЫШ" Түз эфир

20:00

"МАДАНИЯТ ЖАҢЫЛЫКТАРЫ"

20:10

"Алгачкы Афганчылар" Р.Баястанов

20:30

"Бейне" А.Ражабалиев

21:05

Концерт "Тогуз-Торо ыргактары"

23:10

"Королоева из Катве" Художественный фильм

1:05

"Концерт классической музыки" Арфа

1:50

Спектакль "Сказки на всякий случай"

3:35

"Талант сыры" А.Узакова

4:10

"Каныбек" Художественный фильм

5:25

Концерт "Доор" фольклордук-этнографиялык ансамбли

6:44

"Алтын казына"

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Дикая Африка. Джунгли" Документальный фильм

7:55

Концерт "Тогуз-Торо ыргактары"

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

"Королоева из Катве" Художественный фильм

13:05

Спектакль "Ромео менен Джульетта" Т.Абдумомунов атындагы кыргыз академиялык драма театры

15:05

"Кыштак четинде" мюзикл

16:00

"ТЕАТР+САХНА" Түз эфир

17:05

"Эл сыймыгы" Д.Садырбаевдин 80 жылдыгына карата Даректүү тасма

17:40

"Мидин Алыбаев-элдик акын"

18:10

"Улуу мурас"

18:35

"Кылым күүлөрү" Н.Шеркулов

19:00

"УЛУТ НАРКЫ - УЛУУ ТИЛ" Түз эфир

20:00

"МАДАНИЯТ ЖАҢЫЛЫКТАРЫ"

20:10

"Кызык Time"

20:25

"Алгачкы Афганчылар" Ж.Бекмурзаев

20:45

"Кайран элдин Докеси" Д.Садырбаевдин 80 жылдыгына карата

21:20

Концерт "Жаштык сыры" Ш.Аскарова

23:25

"Волшебная страна" Художественный фильм

1:05

Спектакль "Ромео менен Джульетта" Т.Абдумомунов атындагы кыргыз академиялык драма театры

3:05

"Кыштак четинде" мюзикл

4:00

"Эл сыймыгы" Д.Садырбаевдин 80 жылдыгына карата Даректүү тасма

4:35

"Мидин Алыбаев-элдик акын"

5:05

"Улуу мурас"

5:30

"Кайран элдин Докеси" Д.Садырбаевдин 80 жылдыгына карата 6:00 "Алтын казына"

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Дикая Африка.Джунгли" Документальный фильм

7:55

Концерт "Жаштык сыры" Ш.Аскарова

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

"Волшебная страна" Художественный фильм

12:45

"Мировая классика" опера "Валли"

14:55

"Символ свободы" Документальный фильм

15:20

"Арстанбектен алп саптар"

15:35

"Красное яблоко" Художественный фильм

17:00

"ТАРЫХЧЫЛАР ТАК АЙТАТ" Түз эфир

18:05

"Мыскал" Даректүү тасма

18:25

"Музыка дүйнөсү"

19:00

"ОБОЛОГОН ОБОНДОР" Түз эфир

20:00

"МАДАНИЯТ ЖАҢЫЛЫКТАРЫ"

20:10

"Алгачкы Афганчылар" К.Исабеков

20:30

"Менин атам - Төрөкул Айтматов" Р.Айтматова

21:00

"ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

22:05

"Продавщица фиалок" Художественный фильм

23:50

"Мировая классика" опера "Валли"

2:05

"Символ свободы" Документальный фильм

2:30

"Арстанбектен алп саптар"

2:50

"Красное яблоко" Художественный фильм

4:15

"Мыскал" Даректүү тасма

4:35

"Музыка дүйнөсү"

5:10

"Менин атам - Төрөкул Айтматов" Р.Айтматова

5:40

"Алгачкы Афганчылар" К.Исабеков

6:00

"Алтын казына"

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Шедевры оперной классики"

8:15

"Продавщица фиалок" Художественный фильм

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

"ТӨКМӨ КЕЛСЕ ТӨР БОШОТ"

12:10

Спектакль "Асауга тусау" Казак мамлекеттик жаштар театры

14:00

"Вечер балета"

14:30

"Балбай агай баяны" М.Баетов

14:55

Концерт "Мени ээрчиткен ак жарык" А.Шаимкулова

16:00

"Муз ART" Түз эфир

17:05

"Девчата" Художественный фильм

18:45

"Чебер" Даректүү тасма

19:00

"КЫРГЫЗ ТААНУУ" Түз эфир

20:00

"МАДАНИЯТ ЖАҢЫЛЫКТАРЫ"

20:10

"Кызык Time"

20:25

"Алгачкы Афганчылар" К.Курманалиев

20:45

"Залкарлар салган жол менен" Акматбек Султан уулу

0:00

"Последнее воскресенье Художественный фильм

1:50

"Шедевры оперной классики"

3:05

Спектакль "Асауга тусау" Казак мамлекеттик жаштар театры

4:55 азыр эфирде

"Вечер балета"

5:30

"Балбай агай баяны" М.Баетов

5:55

Концерт "Мени ээрчиткен ак жарык" А.Шаимкулова

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:10

"Укмуштар сыры" "Байыркы тоолор"

7:40

"Последнее воскресенье Художественный фильм

9:30

"Көч" Даректүү тасма

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:00

"МУЗ АРТ"

12:05

"Залкарлар салган жол менен" Акматбек Султан уулу

15:15

"КЫРГЫЗ ТААНУУ"

16:20

"МАДАНИЯТ МАЙДАНЫ" Түз эфир

17:05

Концерт "Аруузатым" А.Мусабеков

19:40

"Алгачкы Афганчылар" М.Усаров

20:00

"МАДАНИЯТ ЖАНЫЛЫКТАРЫ"

20:25

"Улутман" "Айтматология"

21:00

"ТООЛУКТАРДЫН ТОК-ШОУСУ"

22:05

"Сократ" Художественный фильм

0:00

"Көч" Даректүү тасма

0:30

"Укмуштар сыры" "Байыркы тоолор"

1:05

"МУЗ АРТ"

2:10

"Залкарлар салган жол менен" Акматбек Султан уулу

5:20

"КЫРГЫЗ ТААНУУ"

6:25

"Улуу мурас"

6:45

"Алтын казына"

6:58

Кыргыз Республикасынын Гимни

7:00

"Кылым күүлөрү"

7:10

"Укмуштар сыры" Муз

7:40

"Сократ" Художественный фильм

9:35

"МАДАНИЯТ ЖАНЫЛЫКТАРЫ"

10:00

"Жүңгөгө сапар"

11:05

"ТООЛУКТАРДЫН ТОК-ШОУСУ"

12:10

"Дүйнөлүк классика" "Аттила" "Мария" театры

14:00

"Воспоминание об Айтматове" Г.Базаров

14:35

Концерт "Акындар ырларында апалар"

17:05

"Жолду баскан арбытат" Ж.Корчубеков

17:35

"Кылым күүлөрү"

17:45

"Сундук предков" Художественный фильм

19:30

"Алгачкы Афганчылар" Т.Үсөнов

19:50

"Сүрөттөр сүйлөйт" С.Токтоев

20:10

"Бейне" Ж.Маматова

21:00

"ШАЙЫР АПАЛАР" телефестивалы "Эне мээрими" тобу. Ош шаары

22:25

"Падение Римской империи" Художественный фильм